Zabawki erotyczne dla kobiet

W jeden z minionych piątków zrobiłyśmy sobie z koleżanką wypad do sklepu. Ale nie było nas tam gdzie sprzedają ubrania, ani tam gdzie można kupić galanterię. Nawet obuwniczego nie odwiedziłyśmy. Do drogerii też nie zaszłyśmy. W sklepie ogólnospożywczym, mięsnym i warzywniaku również nas, rzecz jasna, we wspomniany piątek nie widziano. Zawitałyśmy za to w seks shopie!

Poszłyśmy w celach poznawczych. Chciałyśmy zobaczyć jak taki sklep wygląda, co i dla kogo oferuje. Wpadłyśmy do sklepu erotycznego w centrum Warszawy. Wybór miejsca był przypadkowy.

Szłyśmy tam z konkretnymi przewidywaniami. Zgodnie podejrzewałyśmy, że
seks shop jest dedykowany mężczyznom, a co za tym idzie, zabawki erotyczne dla kobiet będą w mniejszości. Za to przywitają nas panie topless, w dziwnych pozach, zerkające na odwiedzających sklep z nieartystycznych zdjęć, umieszczonych na opakowaniach zabawek erotycznych dla panów. Spodziewałyśmy się również erotycznej bielizny, oczywiście dla pań, nie zakrywającej niczego, oraz wątpliwie seksownych strojów będących falsyfikatami policyjnych i wojskowych mundurów, odzieży medycznej, uniformów pokojówek, kelnerek etc.

Poza tym nie miałyśmy wątpliwości, co do tego, że sporą część asortymentu stanowiły będą specyfiki zwiększające apetyt na seks, przeznaczone głównie dla kobiet, a dla mężczyzn suplementy zwiększające potencję. Liczyłyśmy również na sztuczne, przerażająco wyglądające penisy oraz sprzęty i kosmetyki do wydłużania członka. Preparatów intensyfikujących doznania seksualne także się spodziewałyśmy. Ponadto byłyśmy święcie przekonane, iż ekspedientką będzie bardzo młoda kobieta, przypominająca panie ze zdjęć erotycznych, tyle, że w ubraniu.

Sklep erotyczny

Dziarskim krokiem przekroczyłyśmy próg sklepu. W uszy wpadała przyjemna, nienatarczywa muzyka i ukazała się nam dość spora przestrzeń, która o dziwo, była całkiem estetyczna i niczym nie przypominała seks shopu z naszych wyobrażeń.

Rozejrzałyśmy się dookoła. Wyzywających kobiet, nawet na obrazkach, na pierwszy rzut oka brak! Tym co przykuwało uwagę była bardzo ładna sofa, zachęcająca czerwonym kolorem i aksamitnym obiciem. W niedalekim sąsiedztwie sofy widniała niewielka lada, również niczego sobie, zza której, ku naszemu ogromnemu zadziwieniu stała najzwyczajniej wyglądająca kobieta, w stroju smart. Przywitała nas serdecznym uśmiechem i zachęciła do rozeznania się.

Zaproszone do eksploracji, niczym dzieci w zabawkowym, przemierzałyśmy wzrokiem półki. A na półkach były fascynujące rzeczy, zapakowane w zgrabne, pastelowe pudełeczka.

Opakowania sugerowały, iż ukryte w nich przedmioty są dla kobiet! A co to jest? – zapytała któraś z nas wskazując palcem na plastikową, ale bardzo elegancko prezentującą się szminkę. Całkiem ładne – dodała. Pani podeszła do nas i zaczęła opowiadać.

Zabawki erotyczne dla kobiet

Stymulator łechtaczki i masażer

Centralny punkt sklepu zajmuje regał ze stymulatorami łechtaczki i masażerami. Kształt, wielkość, kolor, detale, a także sposób działania – do wyboru! Wibrują, pulsują, kręcą się, dmuchają, masują. Niektóre służyć mogą do masażu całego ciała, nie tylko łechtaczki.

Bestseller tejże półki stanowi womanizer, występujący np.: w postaci wspomnianej szminki. Ekspedientka bardzo polecała, zapewniając, że sama używa i doznania są odlotowe! Gadżet to bardzo luksusowy, gdyż za jego cenę wynająć można kawalerkę!

Wibrator i jajeczka

Na kolejnym regale nie zabrakło stymulatorów pochwy, czyli wibratorów i jajeczek.

Modeli jajeczek było zaledwie kilka. Jajeczka, nie dość, że zapewniają wyjątkowe doznania, to jeszcze służyć mogą do ćwiczenia mięśni dna miednicy, tzw. mięśni Kegla. Nasze zainteresowanie wzbudziły figi leżące pośród jajeczek. Okazało się, że to również jajeczko, ale w majtki wszyte, którym w bardzo dyskretny sposób, za pomocą bezprzewodowego pilota, można dostarczyć sobie sporą dawkę seksualnej przyjemności.

Wibratory oczywiście królowały. Modeli w brud. Niektóre posiadające kilkanaście funkcji! O dziwo, niewiele wyglądających jak penisy. Choć znalazł się i sztuczny członek wraz z całym męskim kroczem, pośladkami i podbrzuszem – masturbator się nazywa. Zresztą tych nazw: stymulatory, masażery, masturbatory ekspedientka używała jak synonimów.

A wracając do standardowych kobiecych zabawek erotycznych, czyli wibratorów, to poniektóre są wielofunkcyjne, do jednoczesnej stymulacji pochwy i łechtaczki, pochwy i odbytu, a nawet łechtaczki, pochwy i odbytu. Sporo z nich wodoodpornych. Część posiada pilota.

Plug, korek, kulki analne, dildo

Kawałek dalej następne gadżety, tym razem do seksu greckiego, czyli stymulacji odbytu. Ich również sporo. Kulki i koraliki analne – od wyboru do koloru. Plugi, czy też korki z rozmaitymi końcówkami, np.: symulującymi zwierzęcy ogon. Znalazły się wśród nich dildo, czyli sztuczne członki, wykorzystywane także do pobudzania pochwy, niektóre z przyssawkami, inne przymocowane do majtek, albo pasów za pomocą których przyczepia się je do ciała (strapon). Dostępny jest nawet okaz z funkcją wytrysku! Ekspedientka wspomniała, że rzeczony masturbator również by się nadał do seksu greckiego.

Klipsy, biżuteria intymna

W głębi pomieszczenia odkryłyśmy kolejne ciekawostki, także dla kobiet. Klipsy, klamerki, zaciski, łańcuszki z klipsami, ozdoby. Mocuje się je na brodawki sutkowe, niektóre są regulowane, inne posiadają funkcję elektrostymulacji. Dostępne są również klipsy na wargi sromowe i łechtaczkę.

Zestawy

Dopiero na samych tyłach sklepu napotkałyśmy męskie gadżety, choć wśród nich znaleźć można było zabawki przydatne dla kobiet, np.: zestawy zawierające dildo, kulki analne i masażer, czy zestawy do BDSM.

Zabawki erotyczne dla kobiet i coś jeszcze

Jednak to nie wszystko co panie znaleźć mogą w seks shopie. Nie tylko zabawki erotyczne dla kobiet się tam sprzedaje. Kobieta może kupić sobie kochanka, czyli dmuchaną lalę, w kształcie i rozmiarze prawdziwego mężczyzny, z wyeksponowanym narządem kluczowym.

Jest również bielizna, w większości całkiem ładna i buty raczej na bardzo wysokich obcasach. Ubrania do przebierania także są.

Ponadto najprzeróżniejsze specyfiki – feromony w postaci perfum, pobudzacze dla kobiet, proszki, tabletki, żele, kremy – pobudzające, powiększające biust, intensyfikujące doznania, a nawet takie, które mają stymulować punkt G.

Ale to nie wszystko, są filmy pornograficzne – ekspedientka zapewniała, że dedykowane dla kobiet także i gry erotyczne, które ponoć wiele pań kupuje.

W ogóle okazało się, że kobiety równie często co mężczyźni odwiedzają sklep erotyczny i robią w nim zakupy. Czasami przychodzą pary. Klientów jest całkiem sporo, czego byłyśmy świadkami, badając zawartość sekshopowych półek. Ludzie poruszają się po sklepie swobodnie, śmiało zadają ekspedientkom pytania. Panie zorientowane, bardzo kontaktowe, każdy gadżet potrafią nazwać i opowiedzieć do czego służy, co biorąc pod uwagę obszerność asortymentu, jest imponujące. A w sklepie internetowym produktów ponoć jeszcze więcej.

Zainteresowani mogą więc przysiąść przed komputerem i sprawdzić jakie zabawki erotyczne dla kobiet oferuje seks shop. Można też przejść się do sklepu stacjonarnego. Nam wizyta się podobała. Byłyśmy nią bardzo miło zaskoczone. Teraz zastanawiamy się, na ile seks shopy są do siebie podobne i czy każdy ma tak bogatą ofertę dla pań.